Úvod > Výstavy > Výstavy v Čajovničce > Výstava fotografií Tomáše Vlacha - PORTRÉTY

Výstava fotografií Tomáše Vlacha - PORTRÉTY

2013-11-21 00:00:00

Tato výstava je ukázkou mé tvorby z předchozích dvou let. Jedná se především o portrétní fotografie lidí, kteří jsou mými přáteli a měli tu odvahu si vlézt před objektiv. Za to jsem jim také velmi vděčný.

Fotografii se věnuji již třetím rokem a neustále jsem překvapen a stále žasnu, kolik nových věcí, možností a inspirace v ní člověk může nalézt. A i to je jeden z hlavních důvodů, proč jsem se rozhodl fotografování věnovat na plný úvazek.

Kromě portrétní fotografii se samozřejmě věnuji i jiným tématům.

V první řadě jsou to fotografie nemovitostí, které jsou pro mě asi menší kompenzací mého nesplněného snu, být architektem. V druhé řadě jsou to svatby. Tomuto tématu se věnuji čím dál více. I když jsem v počátcích myslel, že bude toto téma stereotypní a nebude mě tolik naplňovat, postupem času poznávám a uvědomuji si, že jsem se mýlil. A jsem za to rád. Na třetím místě je produktová fotografie. Té se věnuji již rok a i ta mě velmi zaujala, byť jsem to příliš nepředpokládal. Mezi další témata patří hudba a vše, co je s ní spojené. Zatím se věnuji fotografování koncertů, ale do budoucna bych se chtěl na toto téma více soustředit a rozvíjet se v něm. A konečně již výše zmíněná portrétní fotografie, pod kterou spadá i fotografování dětí, párů a těhotných maminek.

Pokud se vám mé fotky líbily a měli byste zájem o nějaké focení, tak neváhejte a klidně mě kontaktujte. Budu se těšit na naší spolupráci.

Tomáš Vlach www.tomasvlach.com

Informace k fotografiím: Fotografie byli pořízeny těly: Canon EOS 20D, 40D a Canon EOS 5D Mark II. Objektivy byli použity: Canon 50mm f1.8 a Sigma 70 - 300 f4-5.6 Světla: Speedlight YN565EX, Jessops 360 AFDC, OB-25W

Zpět na začátek stránky