Úvod > Odkazy

Odkazy

HDS CZ - Společnost pro historii potápění ČR

Dne 13. prosince 2008 byla na ustavující valné hromadě v Praze založena Společnost pro historii potápění Česká republika. Toto nové občanské sdružení si vzalo za cíl zejména dokumentaci historie potápěčského oboru na území Čech, Moravy, Slezska a Slovenska.

Pavel Novotný

Profesionální fotograf provozující Minigalerii a jeho oblíbenou oblastí tvorby je abstrakce a zvláště přeměna skla na různé fantazijní motivy.

Romana Kdýrová

Paličkovaná krajka se specializací na paličkované šperky, paspartování.

Skryté světy

Skryté světy jsou klubem cestovatelů, rekreačních, sportovních a technických potápěčů, skupinou fotografů, sdružením pro které je jakýkoliv sport neocelitelnou životní potřebou, společenstvím chránících životní prostředí, partou otevřených a vnímavých lidí, které baví žívot.

Jan Kouba

Fotograf.

Zelená Čajovnička

Příjemné posezení s širokým výběrem bílých, zelený, černých i speciálních čajů. V prostorách čajovny neustále probíhají i výstavy fotografií, přednášky, meditace, atd.

Pangeo Tours

CK Pangeo tours je největší hotelbusový dopravce v České republice. Pořádáme unikátní poznávací a expedičnízájezdyprakticky do celého světa – konkrétně se jedná o Evropu, Blízký východ, Jižní Ameriku a Afriku.

Zpět na začátek stránky