Úvod > Výstavy > Výstavy v Čajovničce > "RHODOS" aneb. taková jedna krásná dovolená

"RHODOS" aneb. taková jedna krásná dovolená

2017-01-17 00:00:00

To vám bylo jednoho krásného července roku 2016, kdy se Pavlínka a Dan vydali s dětmi do Řecka na Rhodos. Bylo to na dvanáct dlouhých dní, v jedné malé vesničce jmenující se Stegna v malém zálivu. Bylo to moc krásné klidné místečko.

Abychom jsme si užili nejen onu malebnou vesničku, ale i celí ostrov, půjčili jsme si na tři dny malé autíčko a projeli celí ostrov křižem krážem.

Navštívili jsme tak: hlavní město Rhodos, krásně zelené Údolí motýlů, malebné městečko Lindos s úžasnou akropolí, tajemné sladkovodní jezero s pitnou vodou ve vnitrozemí (kde jsme se málem stali trosečníky), objely nejvyšší horu, navštívily pár horských vesniček, byli na nejjižnějším cípu ostrova kde se setkávají dvě moře, objevily pár překrásných pláží, zastavily se u kláštera v pustině vnitrozemí, projeli nedávno shořelou lokalitou.

Dovolená to byla překrásná, prosluněná Řeckým sluncem, provoněna mořským vzduchem, plná dobrého jídla z místní zdrojů (nejoblíbenější menu: čerstvá ryba na grilu, caciky, řecký salát a ten jejich chleba mmm, no a místní pivo Mythos a nebo tvrdší Uzo s džusem). Co víc vám budu povídat, prostě paráda.

Užijte si tu krásu oněch míst a scenérií alespoň z fotografií, krásné pokoukání přeji.

A čím jsme fotili? Ani se neptejte, samozřejmě byla užita ta nejlepší technika.

Zpět na začátek stránky